Modely

Zpět

BMW R18 s výhodným financováním.

PŘESTAŇ SNÍT A ZAČNI ŽÍT - MY SE POSTRÁME O VŠE OSTATNÍ

POŘIĎ SI MODEL R 18 S 0% ÚROKEM JIŽ OD 8 899 KČ*

Pořiďte si svůj vysněný model BMW R 18 s financováním od BMW Financial services s 0% úrokem již od 8 899 Kč*. Ale pozor, nabídka platí pouze do 30.6.2022. 

* Tato příkladová kalkulace byla vytvořena pro model BMW R 18 s pořizovací cenou 550 900 Kč vč. DPH. Uvedená splátka podnikatelského úvěru je kalkulována na délku úvěru 60 měsíců, část kupní ceny hrazená klientem je 165 270 Kč . Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění. Nabídka je určena pro podnikatele - plátce DPH. Detaily konfigurace a ceny motocyklu a kalkulaci financování Vám poskytne autorizovaný partner BMW v České republice. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Podmínky katelského úvěru jsou dostupné na www.bmwfs.cz. Nabídka platí do odvolání, nejpozději do 30.6.2022.

Financování "Pade na Pade"**

Chceš se vozit v sedle našich nejnovějších modelů R 18, ale nechceš platit celou částku? Tak neváhej a využij naše financování "Pade na Pade"**. Zaplatíš tak polovinu celé částky motocyklu a pak už si jen užíváš.

**Uvedená splátka úvěru"Pade na Pade" s poslední navýšenou splátkou je kalkulována na délku úvěru 12 měsíců, základní pořizovací cena motocyklu 550 900 Kč vč. DPH, část kupní ceny hrazená klientem je 275 450 Kč, poslední navýšená splátka činí 276 877 Kč. Splátka obsahuje povinné ručení, havarijní pojištění. Nabídka je určena pro podnikatele – plátce DPH. Detaily konfigurace a ceny motocyklu a kalkulaci financování Vám poskytne autorizovaný partner BMW v České republice. Každá žádost o financování podléhá schválení ze strany BMW Financial Services Czech Republic s.r.o. Smlouvy o financování mohou být uzavřeny pouze v písemné formě. Podmínky operativního leasingu jsou dostupné na www.bmwfs.cz. Nabídka platí do odvolání, nejpozději do 30.6.2022.

Pro více informací nás neváhejte KONTAKTOVAT.

AKTUÁLNÍ NABÍDKA MODELŮ BMW R18


Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat