Modely

Zpět

C 400 X

C 650 Sport

Urban mobility

BMW MOTORRAD PREMIUM SELECTION

  • 2-letá záruka
  • Certifikovaná kontrola kvality motocyklu
  • Plná servisní historie
  • Ověření historie motocyklu
Základní výbava
Garance: 5 let asistenční služby BMW Mobile Care v případě poruchy
Najeto: 5812
Datum výroby: 12.4.2017
Do provozu: 12.4.2017
Objem motoru: 647 ccm
Motor: řadový dvouválec
Převodovka: ostředivá spojka – variátor
Palivo: benzín
Max. výkon: 44 kW
Točivý moment: 63 Nm
Max. rychlost moment: 180 km/h
Spotřeba: 4,6 l
Emise: 107 g/km
Barva: N0V Valencia Orange metallic matt
Interiér: Černé sedlo
Mimořádná výbava
Paket výbavy Highline - Denní svícení, vyhřívaná sedačka, vyhřívané rukojeti, TPC (kontrola tlaku v pneumatikách), bílé LED blinkry, návod k obsluze - CZ, alarm proti krádeži

Jetý motocykl. Datum 1. registrace 4-2017

 Veškeré údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku a nevzniká tím nárok na uzavření smlouvy.

Prodejní cena 276 000 Kč 222 000 Kč bez DPH (268 000 Kč s DPH) Cena nového motocyklu 276 000 Kč bez DPH (334 000 Kč s DPH)

Zájem o kalkulaci splátek

Pokud máte zájem o vypracování kalkulace splátek na uvedený motocykl, sdělte nám prosím Vaše kontaktní údaje a náš pracovník Vás bude kontaktovat s nabídkou. Kalkulace splátek bude zpracována pro různé výše akontace. Děkujeme za Váš zájem.

Odeslat

Kontaktujte prodejce

Marek Kalus

Manažer prodeje motocyklů

Odeslat

Petr Stružka

Manažer prodeje motocyklů

Odeslat
Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat