Modely

Zpět

F 750 GS

R 1250 GS

F 800 GS ADVENTURE

Adventure

BMW MOTORRAD PREMIUM SELECTION

  • 2-letá záruka
  • Certifikovaná kontrola kvality motocyklu
  • Plná servisní historie
  • Ověření historie motocyklu
Základní výbava
Najeto: 50153
Objem motoru: 798 ccm
Motor: řadový dvouválec
Převodovka: manuální
Palivo: benzín
Max. výkon: 63 kW
Točivý moment: 83 Nm
Max. rychlost moment: 197 km/h
Barva: kalamata metalická / matná
Interiér: černá sedačka
Sériová výbava
Lékárnička, Návod k obsluze-cz
Mimořádná výbava
LED přídavný světlomet, Terénní režim ABS a ASC, Paket Enduro, Vyhřívané rukojeti, Palubní počítač, Směrové světlo LED bílé, protiskluzová regulace, Sedačka nízká
Extra: 2x boční hliníkový kufr + 1x top case hliníkový, Akrapovic výfuk, Držák navigace + Navigátor BMW V, Vnitřní tašky do kufrů, Zásuvka 12v, Přimazavání řetezu BMW, Ochraný kryt motoru, Padací rámy Touratech, boční kapsy do padacích rámu, Tankvak Touratech

Není možný odpočet DPH

Možnost prodloužení tovární záruky o 2 roky od zakoupení motocyklu

Motocykl po servise v 50.000 km

Veškeré údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku a nevzniká tím nárok na uzavření smlouvy.

Prodejní cena 211 000 Kč bez DPH (255 000 Kč s DPH) Cena nového motocyklu 0 Kč bez DPH (0 Kč s DPH)

Zájem o kalkulaci splátek

Pokud máte zájem o vypracování kalkulace splátek na uvedený motocykl, sdělte nám prosím Vaše kontaktní údaje a náš pracovník Vás bude kontaktovat s nabídkou. Kalkulace splátek bude zpracována pro různé výše akontace. Děkujeme za Váš zájem.

Odeslat

Kontaktujte prodejce

Marek Kalus

Manažer prodeje motocyklů

Odeslat

Petr Stružka

Manažer prodeje motocyklů

Odeslat
Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat