Modely

Zpět

F 850 GS SNÍŽENÝ PODVOZEK

R 1250 GS

F 850 GS Adventure

Adventure

Základní výbava
Garance: 5 let Asistenční služby BMW mobile care v případě poruchy
Objem motoru: 853 ccm
Motor: řadový dvouválec
Převodovka: manuální
Palivo: benzín
Max. výkon: 70 kW
Točivý moment: 92 Nm
Max. rychlost moment: 197 km/h
Spotřeba: 4,1 l
Emise: 98 g/km
Barva: N2K Granit metallic
Interiér: Černé sedlo
Sériová výbava
3-letá tovární záruka, Návod k obsluze-CZ
Mimořádná výbava
Paket výbavy komfort, bezklíčové startovaní, Vyhřívané rukojeti, TPC, Hlavní stojánek, Paket výbavy Touring, Dynamická ESA, Tempomat, Držáky hliníkových kufrů, Paket výbavy Dynamic, DTC-kontrola trakce, Řadicí asistent PRO, Režim jízdy PRO, ABS PRO, Příprava pro navigační systém, Styl Exlcusive, Lights Package, Konektivita (TFT displej)


Veškeré údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku a nevzniká tím nárok na uzavření smlouvy.

Prodejní cena 368 000 Kč bez DPH (445 000 Kč s DPH) Cena nového motocyklu 380 000 Kč bez DPH (459 000 Kč s DPH)

Zájem o kalkulaci splátek

Pokud máte zájem o vypracování kalkulace splátek na uvedený motocykl, sdělte nám prosím Vaše kontaktní údaje a náš pracovník Vás bude kontaktovat s nabídkou. Kalkulace splátek bude zpracována pro různé výše akontace. Děkujeme za Váš zájem.

Odeslat

Kontaktujte prodejce

Petr Stružka

Manažer prodeje motocyklů

Odeslat
Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat