Modely

Zpět

R 1200 RT

K 1600 B

Tour

BMW MOTORRAD PREMIUM SELECTION

  • 2-letá záruka
  • Certifikovaná kontrola kvality motocyklu
  • Plná servisní historie
  • Ověření historie motocyklu
Základní výbava
Garance: 2 letá tovární záruka do 3/2020 5 let asistenční služby BMW Mobile Care v případě poruchy
Najeto: 8300
Datum výroby: 13.3.2018
Do provozu: 13.3.2018
Objem motoru: 1649 ccm
Motor: řadový šestiválec
Převodovka: manuální s asistentem
Palivo: benzín
Max. výkon: 118 kW
Točivý moment: 175 Nm
Max. rychlost moment: Přes 200 km/h
Spotřeba: 5,7
Emise: 133
Barva: Black Storm Metallic
Interiér: Černé sedlo
Sériová výbava
DTC - kontrola trakce
Dynamická ESA
ABS PRO
Mimořádná výbava
Sada bezpečnostní výbavy - Adaptivní světlomet, denní svícení, pomocník pro rozjezd v kopci, TPC (kontrola tlaku v pneumatikách)
Sada výbavy Komfort - Bezklíčové startování, řadící asistent PRO, centrální zamykání,přídavná mlhová světla, alarm proti krádeži
Paket výbavy Touring - Bluetooth řídící jednotka, audiosystém s přípravou pro navigaci,rádio ECE, zpátečka, palubní počítač
Hlavní stojánek, Ochrana motoru
Návod k obsluze - CZ

Pro nabízený motocykl platí záruka BMW Motorrad Premium Selection v délce 2 let od zakoupení motocyklu. 

Veškeré údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku a nevzniká tím nárok na uzavření smlouvy.

Prodejní cena 595 000 Kč 495 000 Kč bez DPH (598 000 Kč s DPH) Cena nového motocyklu 595 000 Kč bez DPH (720 000 Kč s DPH)

Zájem o kalkulaci splátek

Pokud máte zájem o vypracování kalkulace splátek na uvedený motocykl, sdělte nám prosím Vaše kontaktní údaje a náš pracovník Vás bude kontaktovat s nabídkou. Kalkulace splátek bude zpracována pro různé výše akontace. Děkujeme za Váš zájem.

Odeslat

Kontaktujte prodejce

Petr Stružka

Manažer prodeje motocyklů

Odeslat
Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat