Modely

Zpět

R 1200 GS

R 1250 GS ADVENTURE

R 1200 GS ADVENTURE

Adventure

Základní výbava
Najeto: 28200
Objem motoru: 1170 ccm
Motor: boxer
Převodovka: manuální
Palivo: benzín
Max. výkon: 92 kW
Točivý moment: 125 Nm
Max. rychlost moment: Přes 200 km/h
Spotřeba: 4,96l
Emise: 115 g/km
Barva: Racing red uni
Interiér: černá sedačka
Sériová výbava
Lékárnička, Návod k obsluze-CZ
Mimořádná výbava
DTC, Dynamická ESA, LED světlomet, Bezklíčové startovaní, Denní světlomet, Hill start control, Palubní počítač PRO, Asistent řazení PRO, Jízdní režimy PRO, Komfortní paket, Paket touring, Paket Dynamik, Příprava pro navigační zařízení, Chromovaný výfukový systém, Vyhřívané rukojeti, TPC, Přídavný světlomet, Směrové světlo LED bilé, ABS PRO, alarm proti krádeži
Extra: Schránka na nářadí, HP stupačky, Touratech nosič zavazadel, Frézované víčko oleje,
Akrapovič a přešívané sedlo nejsou součástí prodeje !


Veškeré údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku a nevzniká tím nárok na uzavření smlouvy.

Prodejní cena 372 000 Kč bez DPH (449 000 Kč s DPH) Cena nového motocyklu 0 Kč bez DPH (0 Kč s DPH)

Zájem o kalkulaci splátek

Pokud máte zájem o vypracování kalkulace splátek na uvedený motocykl, sdělte nám prosím Vaše kontaktní údaje a náš pracovník Vás bude kontaktovat s nabídkou. Kalkulace splátek bude zpracována pro různé výše akontace. Děkujeme za Váš zájem.

Odeslat

Kontaktujte prodejce

Petr Stružka

Manažer prodeje motocyklů

Odeslat

Marek Kalus

Manažer prodeje motocyklů

Odeslat
Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat