Modely

Zpět

K 1600 B

R 1250 RT

R 1200 RT

Tour

BMW MOTORRAD PREMIUM SELECTION

  • 2-letá záruka
  • Certifikovaná kontrola kvality motocyklu
  • Plná servisní historie
  • Ověření historie motocyklu
Základní výbava
Garance: 5 let Asistenční služby BMW mobile care v případě poruchy
Najeto: 1500
Objem motoru: 1170 ccm
Motor: boxer
Převodovka: manuální
Palivo: benzín
Max. výkon: 92 kW
Točivý moment: 125 Nm
Max. rychlost moment: Přes 200 km/h
Spotřeba: 4,9l
Emise: 112 g/km
Barva: Marsrot met./ schieferdunkel met. matt
Interiér: černá sedačka
Sériová výbava
Lékárnička, Návod k obsluze - CZ, 3 letá tovární záruka ( započata 4 / 2018)
Mimořádná výbava
BT řídící jednotka, Bezklíčové startovaní, Řadicí asistent PRO, Paket výbavy komfort, Chromovaný výfuk, Centrální zamykaní, TPC, Alarm proti krádeži, Zásuvka 12 v , Paket výbavy touring, Dynamická ESA, Příprava pro navigační systém, Vyhřivaná sedačka, Tempomat, Paket výbavy Dynamic, DTC-kontrola trakce, Denní svícení, Pomocník pro rozjezd v kopci, Hlavní světlomet PRO, Režim jízdy PRO, Audiosystém, Sportovní štítek přední kapotáže, kardan v černém provedení.
Extra výbava: Top case v barvě , kryty ventilových vík motoru

Veškeré údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku a nevzniká tím nárok na uzavření smlouvy.

Prodejní cena 446 000 Kč bez DPH (539 000 Kč s DPH) Cena nového motocyklu 486 000 Kč bez DPH (588 000 Kč s DPH)

Zájem o kalkulaci splátek

Pokud máte zájem o vypracování kalkulace splátek na uvedený motocykl, sdělte nám prosím Vaše kontaktní údaje a náš pracovník Vás bude kontaktovat s nabídkou. Kalkulace splátek bude zpracována pro různé výše akontace. Děkujeme za Váš zájem.

Odeslat

Kontaktujte prodejce

Petr Stružka

Manažer prodeje motocyklů

Odeslat
Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat