Modely

Zpět

F 850 GS Adventure

R 1250 GS Adventure

R 1250 GS

Adventure

Základní výbava
Garance: 5 let Asistenční služby BMW mobile care v případě poruchy
Objem motoru: 1254 ccm
Motor: boxer
Převodovka: manuální
Palivo: benzín
Max. výkon: 100 kW
Točivý moment: 143 Nm
Max. rychlost moment: přes 200 km/h
Spotřeba: 4,75 l
Emise: 110 g/km
Barva: Motorsport
Interiér: černá sedačka
Sériová výbava
Návod k obsluze-CZ,
Mimořádná výbava
LED-světlomet, Konektivita(TFT displej), Paket výbavy Komfort, Chromovaný výfuk, Vyhřívané rukojeti, TPC, Kryty rukou, Paket výbavy Touring, Dynamická ESA, Bezklíčové startovaní, Příprava pro navigační systém, Tempomat, Držáky kufrů, Paket výbavy Dynamic, DTC-kontrola trakce, Denní svícení, Řadicí asistent PRO, Režim jízdy PRO, Bílé LED blinkry, ABS PRO, Styl HP, Paket sedačky spolujezdce, Kardan v černém provedení, kola s drátěným výpletem, Alarm proti krádeži, 5-letá tovární záruka

Veškeré údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku a nevzniká tím nárok na uzavření smlouvy.

Prodejní cena 442 000 Kč bez DPH (534 000 Kč s DPH) Cena nového motocyklu 451 000 Kč bez DPH (545 000 Kč s DPH)

Zájem o kalkulaci splátek

Pokud máte zájem o vypracování kalkulace splátek na uvedený motocykl, sdělte nám prosím Vaše kontaktní údaje a náš pracovník Vás bude kontaktovat s nabídkou. Kalkulace splátek bude zpracována pro různé výše akontace. Děkujeme za Váš zájem.

Odeslat

Kontaktujte prodejce

Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat