Modely

Zpět

R 1200 RT

R 1250 RT

Tour

BMW MOTORRAD PREMIUM SELECTION

  • 2-letá záruka
  • Certifikovaná kontrola kvality motocyklu
  • Plná servisní historie
  • Ověření historie motocyklu
Premium Selection Sleva 113 000 Kč
Základní výbava
Najeto: 10610
Objem motoru: 1254 ccm
Motor: boxer
Převodovka: manuální
Palivo: benzín
Max. výkon: 100 kW
Točivý moment: 143 Nm
Max. rychlost moment: Přes 200 km/h
Spotřeba: 4,7 l
Emise: 110 g/km
Barva: Carbon schwarz metallic
Interiér: černá sedačka
Sériová výbava
Lékárnička, Návod k obsluze - cz
Mimořádná výbava
Bluetooth rozhraní, DTC, Dynamická ESA, Bezklíčové startovaní, Denní světlomet, Asistent řazení PRO, Jízdní režimy PRO, Komfortní paket, Paket Touring, Paket Dynamic, Audiosystém, Chromovaný výfukový systém, radio, Centrální zamykání, Vyhřívaní sedadla, Vyhřívané rukojeti, TPC, Přídavný světlomet, ABS PRO, Alarm proti krádeži

Jetý motocykl. Datum první registrace 10.04.2019

Prodej motocyklu včetně 2 leté prodloužené záruky

Veškeré údaje obsažené v tomto inzerátu mají pouze informativní charakter a nejsou nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku a nevzniká tím nárok na uzavření smlouvy.

Prodejní cena Akční nabídka platí do 31.10.2019
496 000 Kč
403 000 Kč bez DPH (488 000 Kč s DPH)
Cena nového motocyklu 496 000 Kč bez DPH (601 000 Kč s DPH)

Zájem o kalkulaci splátek

Pokud máte zájem o vypracování kalkulace splátek na uvedený motocykl, sdělte nám prosím Vaše kontaktní údaje a náš pracovník Vás bude kontaktovat s nabídkou. Kalkulace splátek bude zpracována pro různé výše akontace. Děkujeme za Váš zájem.

Odeslat

Kontaktujte prodejce

Petr Stružka

Manažer prodeje motocyklů

Odeslat
Služby a servis Zjistit více Voucher Zjistit více E-shop Zjistit více
© ARSYLINE 2017
Upozornění
Zavřít
Souhlas se zásláním obchodních sdělení

Přeji si od společnosti CarTecGroup dostávat obchodní sdělení emailem, poštou, telefonicky / SMS a prostřednictvím aplikace ve vozidle (je-li tato funkce podporovaná).

Souhlasím s tím, aby společnost CarTecGroup předávala mé osobní údaje společnosti BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR a aby společnost BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR zpracovávala a využívala mé osobní údaje a aby mě kontaktovala za účelem uvedeným výše. Společnost CarTecGroup může předat údaje zpracovateli, který na základě platné smlouvy poskytne marketingové plnění a osobní údaje použije pouze v nezbytném rozsahu.

Dále si přeji dostávat personalizované nabídky produktů a služeb BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR, které byly společností BMW Vetriebs GmbH, organizační složka ČR indentifikovány na základě mých osobních preferencí a chování a také na základě využívání produktů a služeb.

Zavřít Odeslat